دانشنامه راهکار دانشنامه راهکار مرجع آموزش کلیه نرم افزارهای راهکار می باشد

آموزش کار با نرم افزار تیم ویور + دانلود نرم افزار تیم ویور Download Team Viewer

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ 2951 بازدید
آموزش کار با نرم افزار تیم ویور + دانلود نرم افزار تیم ویور Download Team Viewer
کد مطلب : 355379

نرم افزار تیم ویور محصولی از شرکت TeamViewer می باشد. این شرکت این محصول را برای تمامی سیستم عامل ها اعم از ویندوز و مکینتاش و اندروید و IOS و ... تولید کرده است.

کار این نرم افزار اینست که به دو کامپیوتر اجازه می دهد از راه دور به یکدیگر متصل شوند و کاربرد فراوانی در آموزشهای از راه دور دارد.

این نرم افزار در دو نسخه رایگان و پولی ارائه می شود. البته شرکت مربوطه به کاربرانش اعتماد کرده است و موقع نصب نرم افزار از شما سوال می کند که آیا برای استفاده شخصی می خواهید آنرا دانلود کنید و یا برای استفاده شرکتی؟

نکته بسیار مهم : اگر پاسخ شخصی (personal) را بدهید نرم افزار برای شما رایگان است، اما اگر به اشتباه پاسخ بدهید که برای استفاده شرکتی (Company) می خواهید آنرا نصب کنید، دیگر امکان استفاده از آن را ندارید تا زمانیکه این محصول را خریداری کنید و حتی در صورت پا ک کردن نرم افزار از روی رایانه و نصب مجدد آن نیز این مشکل حل نمی شود و ممکن است برای استفاده از این نرم افزار بصورت رایگان مجبور به نصب مجدد ویندوز شوید.


دانلود آخرین نسخه از نرم افزار تیم ویور از سایت سازنده آن

سایت تولید کننده نرم افزار تیم ویور

نحوه استفاده از نرم افزار تیم ویور :

برای استفاده از این نرم افزار باید بر روی دو کامپیوتر که قصد اتصال به یکدیگر از طریق اینترنت را دارند، نرم افزار نصب شود. سپس یکی از کامپیوترها می تواند با اجازه طرف دیگر در مدتی که او مجاز دانسته است به کامپیوتر او از راه دور وصل (ریموت) شود، و به دسکتاپ او دسترسی داشته باشد.

چگونه به یک نفر اجازه بدهم تا از راه دور به کامپیوتر من وصل شود و مشکلی را روی کامپیوتر من حل کند؟

ابتدا نرم افزار تیم ویور را اجرا کنید. در سمت چپ مقادیر Your ID و همینطور Your Password را برای کسی که می خواهید به او اجازه متصل شدن به کامپیوتر شما را داشته باشد ارسال کنید.
نفر دوم با استفاده از این اطلاعات و با استفاده از نرم افزار تیم ویوری که روی کامپیوترش نصب کرده است می تواند به شما متصل شود و البته هر کاری با دسکتاپ انجام دهد شما قادر به دیدن آن هستید.

این ارتباط تا زمانیکه شما اجازه بدهید برقرار می باشد و در صورتیکه شما نرم افزار تیم ویور را ببندید نفر دیگر نمی تواند به شما وصل شود.
تیم ویور طوری برنامه نویسی شده است که هر بار که اجرا می شود Pasword آن تغییر می یابد و این مساله برای امنیت بیشتر است و اینطور نیست که شما با یکبار اجازه به کسی برای دسترسی به کامپیوتر شما، مجوز همیشگی به او داده باشید بلکه برای هر بار اتصال باید Password جدیدی از شما دریافت کند.

کاربردهای تیم ویور چیست؟

در حال حاضر یکی از متداولترین کاربردهای تیم ویور در ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزار توسط شرکتهای نرم افزاری می باشد. و تقریبا تمامی شرکتهای نرم افزاری چه داخل ایران و چه خارج ایران از این نرم افزار استفاده می کنند.
دیدگاه ها(0)

دیدگاه خود را ثبت کنید: